VIDEO

VIDEOZÁBĚRY Z PTAČÍ PERPEKTIVY už nejsou výsadou pouze Hollywoodských filmových scenérií. Umožňují lépe vnímat trojrozměrné prostředí v okolí statických objektů a dokážou vyprávět jejich příběh. Skvěle se samozřejmě hodí také pro dynamické zachycení všeho co se hýbe. Automatické letové režimy spolu se systémem detekce překážek umožňují soustavné zaměření na objekt zájmu a při filmování pohyblivých objektů zajišťují plynulý let.   

jedinečné události si zaslouží ty nejlepší záběry


Nespornou výhodou leteckého videa je vyšší věrohodnost oproti fotografiím, které lze daleko snadněji retušovat. Tuto vlastnost si oblíbily například realitní kanceláře, které se snaží poskytovat klientům realistickou vizi objektu včetně vnějšího příslušenství a vyzdvihnout jeho pozici v krajině. Letecké záběry tvoří nedílnou součást videozáznamů svateb, sportovních klání či firemních akcí. Staly se nepostradatelným nástrojem kreativních filmařů, tvůrců reklam a videoklipů. . 


Nové a zajímavé pohledy na každodenní události může poskytnout efekt SLOW MOTION. Výsledkem vysokorychlostního nasnímání záběrů a jejich přehrávání při běžné frekvenci dochází ke prodloužení času a zpomalením pohybu.


Opačným způsobem vzniká TIMELAPSE neboli ČASOSBĚRNÉ VIDEO. Záznam dlouhotrvajícího děje je zachycen prostřednictvím série fotografií pořízených v pravidelných intervalech a následně spojených do krátkého videa.